Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su privatumo politika.

Taisyklės Suprantu

Prekių grąžinimas

Prekės grąžinimas:

Nekokybiškos prekės grąžinimas vykdomas remiantis „Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. birželio 29 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 217. Jei manote, jog prekė yra nekokybiška, pristatykite prekę į UAB IT MEDIA adresu Minijos g. 2-202, 1 Korpusas. Tel 8-606-24534.
Servisui patvirtinus, kad prekė yra netinkamos kokybės dėl gamintojo kaltės, tai yra nenustatyti pirkėjo netinkamo vartojimo sąlygoti pažeidimai, sugadinimai, nepakeistos detalės, sutampa pirktos ir grąžintos prekės serijinis numeris ir pan., mes įsipareigojame savo lėšomis pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke arba grąžinti už prekę sumokėtus pinigus.

Kokybiškos prekės grąžinimas

Vykdomas remiantis „Daiktų pardavimo ir paslaugų teikimo, kai sutartys sudaromos naudojant ryšio priemones, taisyklėmis", patvirtintomis 2001 m. rugpjūčio 17 d. Ūkio ministro įsakymu Nr. 258. Kokybišką prekę galite grąžinti per 7 darbo dienas nuo prekės pristatymo dienos, jei:

  • Prekė yra tvarkingoje, originalioje pakuotėje.
  • Prekės įpakavimo išvaizda iš esmės nepasikeitė (nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.)
  • Prekė nebuvo naudojama ir (arba) sugadinta.
  • Prekė yra pilnos komplektacijos su visa gamintojo pridedama dokumentacija.
  • Turite prekės įsigijimo dokumentą.
  • Norėdami grąžinti prekę, susisiekite su mumis nurodytais kontaktais:

UAB IT MEDIA adresu Minijos g. 2-202, 1 Korpusas. Tel 8-606-24534 arba el.p.: pardavimai@it-media.lt

Gavę prekę ir patvirtinę, kad prekė atitinka visas grąžinimo sąlygas, per 7-14 darbo dienų pakeisime prekę kita preke arba grąžinsime sumokėtus pinigus.

Visas grąžinimo išlaidas apmoka PIRKĖJAS