Delivery

Prekių pristatymas

 • Prekių pristatymas

  Visoje Lietuvoje prekių pristatymas kainuoja tik 3 EUR t.y. 10,35 lt. Išskyrus kuršių neriją mokestis yra 17.38 EUR t.y. 60 lt.Standartiškai visos prekės yra pristatomos darbo dienomis nuo 8 iki 18 valandos. Prieš pristatydamas prekes kurjeris telefonu suderins tikslų prekių pristatymo laiką.

  Prekių atsiėmimas Minijos g. 2-202, Klaipėda (prekybos vietoje)

  Pasirinkę prekių atsiėmimą internetinėje parduotuvėje, jas galite atsiimti mūsų parduotuvėje adresu Minijos g. 2-202, 1 Korpusas, Klaipėda. Svarbu: parduotuvėje nelaikome visų internete parduodamu prekių, todėl po užsakymo kiekvienas pirkėjas yra informuojamas konkrečiai kada gali atvykti jų atsiimti.

  Prekės pristatymo terminas

  Visos prekės po užsakymo pristatomos per 1-3 darbo dienas. Jeigu užsakymas atliekamas iki 14 val ir prekė yra sandėlyje dažniausiai išsiunčiame ta pačią dieną, kad jau kitą dieną būtų pristatyta Jums. Svarbu: Užsisakius prekes penktadieniais, prekės pristatomos ir šeštadieniais didžiuosiuose Lietuvos miestuose (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys). Kitu atveju siuntos pristatomos pirmadienį.

  (Jeigu prekės nėra sandėlyje, pristatymas gali užtrukti iki 3 dienų, apie tai kiekvienas pirkėjas informuojamas iš anksto)

  Kilus klausimams skambinkite mums nurodytais telefonais 8-606-24534